ייעוץ עסקי לעסקים בהקמה

ייעוץ עסקי לעסקים בהקמה המפתח להצלחה שלך.

ייעוץ עסקי לעסקים בהקמה חיוני לשרידות שלהם. תשעה מכל עשרה עסקים חדשים שמוקמים בשנה  – נכשלים, מתוך אלה שנסגרו 50% נפלו על השיווק.

בדיוק כך, הרוב המוחלט של העסקים לא מצליחים בגלל: היעדר אסטרטגיה שיווקית מתאימה למצב השוק, הענף והתחרות או בגלל שהתייחסו לצורך ביועץ עסקי כאל מותרות.

על פי נתונים אלה הייעוץ והליווי העסקי אינו מותרות, זה המפתח להצלחה.

איום או הזדמנות? כמובן שלא התכוונתי להחליש את ידיך עם הנתונים שהבאתי. ההפך הוא הנכון, הרעיון הוא לזהות איומים ולהפכם ל'הזדמנויות' שסוללות את הדרך להתמקם בין עשרת האחוזים המצליחים, אלה שהבינו את חשיבות הייעוץ העסקי ומאז הם עושים עסקים, גדלים ומרוויחים כסף. אנחנו נעסוק הרבה באיך למנף הזדמנויות ובדרך ההתמודדות עם איומים. איזו תרומה ותמורה אני מביאה איתי לעסק החדש?

  • פתיחת עסק ברגל ימין! כבר בשלב הרעיון לעסק החדש יש לצידך יועצת מנוסה לחשוב איתה, ולתרגם את הרעיון לקונספט עסקי, כולל תמהיל שיווקי ומודל כלכלי ישים שתומך בהשגת המטרות.
  • מה שטוב לגדולים… איזה יתרון ענק זה לגבש תוכנית שיווקית או לפתח יזמות עסקית כשלצידך מי שהייתה בעברה מנכ"ל של עסקים בסדר גודל בינוני (עשרות עובדים). כן, אני בהחלט מגדירה את עצמי כשועל קרבות משופשף ומנוסה.
  • האם עשית לעצמך? בדיקת שוק? מיפוי והכרת המתחרים? (ואני לא מכירה עסק ללא מתחרים, ישירים או תחליפים) זיהוי קהלים? תיעדוף ביניהם והחלטה מיהו קהל ראשי ומי משני? בדקת מה הצרכים של הקהלים הנבחרים למול יכולת העסק לתת מענה מנצח בהשוואה למתחרים?
  • וזו היתה רק ההתחלה! עוד לא דיברתי על ניתוח המציאות בעזרת קשת מגוונת של כלי שיווק ופיתוח עסקים וחשיבה יצירתית שיעזרו בהגדרת הדרך (האסטרטגיה) והפרקטיקה. וזה כולל: איתור הדרכים לחדירה לשוק, הגדרת המוצר (מחיר, הפצה, מיתוג…), בחירת  ערוצי שיווק אפקטיביים ותכנית  פעולה.
  • ומה לגבי נראות (נוכחות)? איך לפרסם את העסק בדרך היעילה ביותר במונחי עלות מול תועלת: אתר אינטרנט, דף נחיתה, מודעה בעיתון, סרטון ביו-טיוב, פלאייר… גם וגם?
  • היתרון הכי גדול… מעטים הם העסקים שפועלים בצורה מסודרת ויסודית כל כך (הם ה-10% שמצליחים). כבר יתרון משמעותי מבחינתך, נכון?

עוד מידע מועיל כאן:

  Photo by Maarten van den Heuvel

Call Now Buttonאפשר להתקשר! דילוג לתוכן