אודות

נעים להכיר, קוראים לי ורד עמיאל שטרנשוס מומחית בתחומים: ייעוץ עסקי, פיתוח עסקים, ניהול ושיווק. עם ניסיון של יותר מ – 30 שנים.

במהלך השנים ניהלתי עסקים וחברות שמעסיקות עשרות עובדים. משנת 2007 עוסקת בתהליכי ייעוץ עסקי פיתוח עסקים, ניהול ושיווק. ליוויתי עסקים בהקמה, עסקים קיימים וארגונים חברתיים. בנוסף, אני מרצה בנושאים פרסום, שיווק ופיתוח עסקי.

מה אני יכולה לתרום לך?

את השילוב המנצח של הידע האקדמי והניסיון הרב שצברתי. השילוב של השניים, הוא הנוסחה שמפצחת כל משימה ואתגר. בכל מקרה, אני מעדיפה שלא להלל ולשבח את עצמי אלא לתת לך עוד פרטים על מטען, הידע והניסיון שאני מביאה איתי לכל עסק וחברה שזקוקים לשירותי:

הרקע האקדמי שלי:

מוסמך אוניברסיטה M.B.A במנהל עסקים (‏Master of Business Administration‎), התמחות: פיתוח עסקים, שיווק ופרסום ו – BA במדעי החברה – כלכלה וניהול.

והניסיון שאני מביאה איתי:

    • מנכ"ל טרגט דיירקט – חברת השיווק הישיר מקבוצת טרגט מרקט.
    • סמנכ"ל לקוחות – Data Pro Proximity חברת השיווק ישיר מקבוצת התקשורת העולמית BBDO .
    • מנכ"ל קבוצת הפרסום "מגזרים" –  קבוצת פרסום מומחית למגזרים החרדי, הרוסי והערבי.
    • מנהלת מחלקת לקוחות – סוכנות הפרסום יהושע TBWA.

משנת 2007 בעלת עסק עצמאי שעוסק בייעוץ וליווי בעלי עסקים וחברות. מומחיותי ייעוץ עסקי פיתוח עסקים ניהול ושיווק.  עם ניסיון רב ביזמות עסקית. במהלך השנים גיבשתי תכניות עסקיות לעשרות חברות, עסקים ועצמאיים.

מדוע לבחור דווקא בי?

"מלכלכת את הידיים"

אני לא נמנית על היועצים שמתאימים את העסק שלך למודלים קיימים. הפוך. אני עולה על בגדי עבודה, יוצאת לשטח, הופכת כל אבן. 'מלכלכת את הידיים' ושואבת את כל המידע הדרוש כדי לגבש את האסטרטגיה ולבחור בטקטיקה. לנסח מודלים כלכליים ועסקיים, ולספק לך את הכלים שמתאימים במיוחד לעסק שלך. המטרה הגדרת היעדים וגיבוש הדרכים להשגתם, בהתאמה ליכולת כלכלית של העסק.

הולכת אתך יד ביד

זו לא דרכי לבנות עבורך תוכנית עסקית ולשלוח אותך לעבודה. אני כאן כדי ללוות אותך לאורך התהליך כולו. אם מתאים לך יותר, אוכל גם לקחת את המושכות לידיים ולהיות סמנכ"ל השיווק שלך במיקור חוץ. תמיד אשמח לייעץ, לחשוב ביחד, להתלבט בדילמות לנתח מצבים משתנים. בקיצור דלתי תמיד פתוחה לכל צורך ובזמינות גבוהה.

רואה את התמונה הגדולה

מהאסטרטגיה עסקית ועד התקשורת שיווקית. כשרוצים להקים עסק, להרחיב עסקים, להחדיר מוצר חדש לשוק, לשדרג את מערך השירות. בכל אלה אני מסתכלת גם על המספרים והכלכלה. כלומר, בחינת עלויות וכדאיות כלכלית, לפני שמשקיעים כסף אנרגיה ואמצעים. כל יעד שאני מגדירה נבחן במונחי עלות תועלת ועל פי כך אני בוחרת את ערוצי הפעולה.

מתאימה את עצמי אליך

בודאי שאלת את עצמך – כמה זה עולה לי? ובכן, אין לי תשובה מספרית מבלי שדיברנו ואני מבינה מה המשימה שלפנינו. אבל, זה המקום לציין, שכדי להתאים את עצמי ליכולות תקציביות אני פורסת בפניך מגוון מסלולי עבודה משותפת. העבודה בשיטת מיקור חוץ ובהתאמה מוחלטת לצרכי העסק. ז"א ייעוץ אסטרטגי לפי שעות, ניהול שיווק מלא, חלקי, רק בניית תוכנית עסקית, פורום מנהלים ועוד.

ומתי אפשר להשיג אותי?

מתי ואיך. ובכן אפשר להתקשר אלי בכל עת אני מגיבה מהר. אשמח להיפגש אתך בכל עניין שקשור לעסק שלך. הפגישה הראשונה אינה כרוכה בעלות ואין בה שום התחייבות מבחינתך כלפי.

Call Now Buttonאפשר להתקשר! דילוג לתוכן