ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים

מי אמר שעסק קטן צריך ללקט את הפירורים שמשאירים עסקים גדולים שפועלים בזירה?  ייעוץ שיווקי לעסקים או ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים חשוב לבתי עסק ועצמאים, שרוצים לעשות עסקים גדולים.

תפקיד הייעוץ השיווקי לעסקים, עם דגש על ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים, לייצר תוצאות בקופה. לתמוך בצמיחת העסק ולייצר לו ערכים מוספים בזירת הפעילות. התועלות של ייעוץ שיווקי לעסקים מגוונות וחשובות:

    • לאתר ולפנות לקהלי יעד חדשים שמביאים עוד תנועה עסקית.
    • להגדיל פעילות של לקוחות קיימים כדי להרחיב את סל הרכישה.
    • לפתח ערוצי פרסום ושיווק כמו: רשתות חברתיות ופרסום באינטרנט.
    • לחדד מסרים שיווקיים כדי לייצר העדפה על פני מתחרים.

את כל אלה ועוד אני מבצעת עבורך במסגרת תהליך ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים. יחד איתי מגיעים לתהליך הייעוץ  הכשרה אקדמית מגוונת בשילוב יותר מ-30 שנות ניסיון מעשי. בניית תוכניות עסקיות , פיתוח עסקים וניהול השיווק. יש עוד יתרונות לתהליך של ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים. אני לא מסתפקת בידע ובניסיון שצברתי לאורך השנים, כדי לבוא ולהגיד לך מה לעשות, ממש לא. כדי לבנות עבורך מערך שיווק יעיל, שמשיג את המטרה, אני מבצעת מחקר מקיף ומעמיק. חוקרת את כל הקשור למאפייני השוק, מיפוי המתחרים, ניתוח קהלי המטרה והתנהגות הצרכנים. מתבוננת על התנהלות העסק והתאמתו לדרישות והתפתחויות השוק ועוד. על בסיס כל אלה נבנית התוכנית השיווקית בשיתוף מלא שלך ושלי. כך, תהליך ייעוץ שיווקי לעסקים מצייד אותך בכלים ישימים ויעילים ביותר להמשיך ולפתח את השיווק העסקי, באופן עצמאי, גם בשנים הבאות.

50% מתוך 1/2 מליון העסקים הקטנים והבינוניים בישראל הם עסק של אדם אחד.

מתוכם, רק אחוזים בודדים נעזרים בגורם חיצוני למטרת ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים. ייעוץ שיפתח את עסקיהם בכלל ואת השיווק בפרט. כבר יתרון גדול שפותח פער עצום בין אלה לבין כל אותם מאות אלפי עסקים שממשיכים לפעול בכוחות עצמם.

מסך כל העסקים הקטנים רק ל-1/3 יש אתר אינטרנט.

כלומר – הזדמנות שכדאי לך לנצל. הרי 2/3 מהמתחרים שלך בכלל לא 'נרשמו לתחרות' בערוץ השיווק הגדול ביותר – המדיה הדיגיטלית. גם כאן, בתחום השיווק והפרסום באינטרנט יש לי הרבה מה לתרום לך ולקידום העסק שלך. להרחבה בנושא הקלק כאן…

למה לך להעדיף לעבוד דווקא איתי? ייעוץ עסקי לעסקים קטנים.

ניסיון אי אפשר לקנות ניסיון צוברים עם השנים  – וכך, במהלך יותר מ-30 שנותי ה'עסקיות' ניהלתי חברות של עשרות עובדים. מומחיותי ייעוץ עסקי בתחומים פיתוח עסקי, ניהול ושיווק. עשיתי זאת עבור עשרות עסקים קטנים ובינוניים, עסקים בהקמה וארגונים חברתיים.

שילוב של אקדמיה ושטח את הניסיון המעשי משלימים תואר שני במנהל עסקים (התמחות ביזמות עסקית ובניהול השיווק), ותואר ראשון בכלכלה וניהול. אתם אני מגיעה לתהליך ייעוץ שיווקי לעסקים.

מתאימה את עצמי אליך כדי שיהיה לך נוח וקל יותר. הן בלוחות זמנים והן בתקציב. לבחירתך: סדנה ליזמות עסקית, במהלכה נגבש תוכנית עסקית לשנה הקרובה. בניית אסטרטגיה שיווקית. ייעוץ שיווקי וליווי תהליך יישום התוכנית. או כל תבנית אחרת שמתאימה לתקציב ולצורך.

Call Now Buttonאפשר להתקשר! דילוג לתוכן