עיצוב גרפי ומיתוג עסקי

עיצוב גרפי ומיתוג עסקי – הנוסחה הקלאסית של 1 + 1 = 3

עיצוב גרפי ומיתוג עסקי זו אמנות. אמנות העברת מסרים שיווקים, יצירת בידול ובניית זהות לעסק שלך בשפה ויזואלית.

כשמדברים על עיצוב גרפי ומיתוג עסקי לא מדובר בעיצובים או צבעים שחולפים בדמיונו של המעצב (כי ככה בא לו, או ככה זה נראה לו יפה). מדובר בשיתוף פעולה ביני, המומחית לתקשורת שיווקית, לבין המעצב שמתרגם ומיישם את הנחיותי לשפה תקשורתית ויזואלית שצריכה להשיג עבורך כמה מטרות:

זיהוי וזכירות

תפקיד עיצוב גרפי לעזור ללקוח לזכור את מאפייניו (צבע, צורה, פונט, מבנה…) של העסק שלך, ואם הוא איכותי, אמין ונכון – יתמוך ביצירת העדפה של הלקוח לעסק שלך – כחלק מתהליך הרכישה.

בידול

כול עסק רוצה לבלוט יותר ממתחריו, חלק מהכלים לכך הוא העיצוב הגרפי – די בצבע, צורה, אות שבונים ומאפיינים את המיתוג העסקי כדי לזכור את שמו של העסק, ומה הוא משווק (פייסבוק צורת האות F, טוויטר T, סלקום – הסגול והכוכב)

זהות ויעילות 

צבע, צורה ו-Look & Feel שעוברים כחוט השני בכל ערוצי המדיה ובכל אלמנט גרפי כמו כרטיס ביקור, ניירת, מודעות, ניוזלטים, מיילים אריזות וכדומה. כאמור, 1 + 1 = 3!!!

כלומר השילוב בין הניסיון והידע שלי במיתוג עסקי לבין מעצב גרפי שמבין עניין ומייצר תוצאה איכותית הרבה יותר גבוהה מאשר כל אחד בנפרד.

איך נוכל לייצר עבורך מיתוג עסקי?

מיתוג עסקי אינו מוצר מדף שקונים ומלבישים על העסק. כדי לייצר מיתוג חייבים לנתח את העסק שלך, מוצריו, לקוחותיו, אופן ההתנהלות שלו וכמובן גם: הענף בו העסק פועל, המתחרים, קהלי היעד אליהם הם פונים, איתור וזיהוי קהלי יעד חדשים, אפיון התנהגות הצרכן שלך ועוד. על בסיס כל אלה נוכל לגבש אסטרטגיית מיתוג, תקשורת שיווקית ושפה תקשורתית שתיושם לכלל עיצוב גרפי מקדם מיתוג. ובשתי מילים – ייעוץ שיווקי.

ומי יעצב?

אוכל להמליץ לך על "התותחים בתחום" ואשר אני עובדת איתם כבר שנים. יש בינינו שפה משותפת, היכרות והבנה מקצועית וקילומטרז' ארוך בתחום העיצוב הגרפי והמיתוג העסקי.

למה דווקא אני?

יחד איתי מגיעות יותר מ-30 שנות ניסיון מעשי בתחום המיתוג, השיווק ופיתוח עסקים. במהלכן יזמתי, הקמתי וליוויתי תהליכי בנייה ותחזוקה של מותגים רבים במגוון שווקים וענפים. אל הניסיון המקצועי, בשטח (ניסיון אי אפשר לקנות אפשר רק לצבור לאורך השנים), מצטרף ידע אקדמי רחב שכולל: תואר שני במנהל עסקים (התמחות ביזמות עסקית ובניהול השיווק) ותואר ראשון בכלכלה וניהול.
ובנוגע לעלויות, אני מתאימה את ערוצי העבודה שלנו ליכולת כספית וללו"ז שלך. זה יכול להיות תהליך עבודה של אחד על אחד, ייעוץ שיווקי על בסיס שעות ואפילו ניהול השיווק באופן מלא בעבורך (מה שיפנה אותך לעיסוקים חשובים אחרים). איך שנוח ומתאים לך.

Photo by Karolien Brughmans

מרבית הגולשים בדף זה עברו לדף: מיתוג עסקי.

Call Now Buttonאפשר להתקשר! דילוג לתוכן