אפיון אתר

אפיון אתר – מעלה אותך על המסלול המהיר לעקוף את אתרי המתחרים.

לפני שאסביר מה זה אפיון אתר מקצועי, כמה מילים מדוע זהו המסלול המהיר לעקוף את אתרי המתחרים.

מאד פשוט. הרוב המוחלט של העסקים – חדשים וותיקים – בנו את האתר שלהם ללא אפיון. לעומת זאת, כל האתרים בהם בוצע אפיון אתר מקצועי (למשל ע"י המאפיין איתו אני עובדת) נמצאים בעמוד הראשון בגוגל, מרביתם במקום הראשון. ובכן, מה זה אפיון אתר מקצועי, כיצד הוא תורם להשבחת האתר ומה התרומה שלי להצלחתו:

לא בונים אתר ולא משדרגים אתר ללא אפיון מקצועי

המאפיין 'חופר' לעומק הרשת. הוא מנתח את אתרי המתחרים, מה הם מציעים לגולש. באיזה מילות מפתח הם משתמשים כדי לדוג גולשים, ואיזה פעולות קידום אתר הם עושים. הוא מזהה את מאפייני החיפושים ועל בסיסם מבצע חקר מילות מפתח מעמיק ויסודי שמניב פניה לקהלים רלוונטים חדשים. על בסיס כל אלה אפיון אתר מתווה את מבנה האתר, התכנים שיהיו בו, משדך מילות מפתח לכל דף תוכן, מציג הנחיות לכתיבה השיווקית – הכל בהתאמה מושלמת לדרישות הכי עדכניות של גוגל. התוצאה – מוכחת בשטח – קידום מהיר של האתר, תנועה מוגברת של גולשים, הזמנות ועסקאות.

בעוד המאפיין עושה את עבודת השטח שלו ואת ניתוח הפעילות בזירת האינטרנט אני חוקרת ומנתחת את ענף הפעילות של העסק. הלקוחות, המתחרים, נעזרת במודלים כלכליים ועסקיים ומגדירה אסטרטגיה וטקטיקה שיווקית. אני נעזרת במקורות מידע ופעילויות שמתבצעות גם מעבר למה שקורה ברשת ובאתרים של המתחרים.
בעצם, כשאני מספקת למאפיין את הבריף המלא ובו תמונה רחבה ומקיפה ביותר של זירת העסקים הרלוונטית. האסטרגטיה השיווקית הנבחרת, קהלי מטרה נוספים ואיך להגיע אליהם. בעזרתי עבודתו של המאפיין טובה עוד יותר, מדוייקת והתוצאות בהתאם. הנה דוגמא:

מקום ראשון בגוגל תוך חודשיים:

פנה אלי מהנדס מערכות ומנהל פרויקטים, במטרה לקדם את עסקיו. תוך כדי תהליך הייעוץ העסקי שיווקי,  עלה הצורך לשדרג את האתר הישן. הפניתי את הלקוח למאפיין אתרים מקצועי מצוייד בבריף מסודר ומעמיק. האתר החדש נכתב על פי האפיון, ע"י קופירייטר מומחה בכתיבה שיווקית מקדמת אתרים. עלה לרשת ולא חלפו חודשיים וכבר שבעה מתוך דפי האתר נמצאים בעמוד הראשון בגוגל – 5 מהם במקום הראשון!!!

עוד שני יתרונות:

אני לא נמנית על חבורת "היוש וביוש". כשאני מתחילה פרוייקט של ייעוץ שיווקי ובמיוחד בעבודה משותפת עם מאפיין אתרים, כותב תוכן או בונת אתרים, אני ממשיכה להיות בעבורם הכתובת לכל שאלה, דילמה, התייעצות והכוונה. והיתרון הנוסף הוא שאני יכולה להפנות אותך אל אנשי המקצוע שאפיינו, כתבו, עיצבו ובנו את האתר שלי.

Photo by Pablo Franco

Call Now Buttonאפשר להתקשר! דילוג לתוכן