שיווק באינטרנט

שיווק באינטרנט – בזירת פעילות כל כך תחרותית חייבים יד מכוונת.

שיווק באינטרנט באופן יעיל מניב תוצאות מעולות ותנועת גולשים לעסק שלך, אך דורש ידע ומומחיות.

הזירה האינטרנטית שנמצאת בתנופה מואצת, משנה פנים וצורה בתדירות גבוהה (דרישות גוגל בנוגע לבניית וקידום אתרים לדוגמה). כך שקל מאד לאבד כיוון בתוך מגוון הערוצים של שיווק באינטרנט, שרק מתרבים ומשתכללים. למי שלא שולט בתחום שיווק באינטרנט, התוצאה במקרים רבים היא הוצאה גבוהה ותמורה נמוכה. כאן אני נכנסת לתמונה:

גוגל אוהב מותגים

הידעת שגוגל מקדם גבוה יותר אתרים שמוצריהם נחשבים למותגים? מיתוג עסקי הוא אחד מתחומי המומחיות שלי (בנוסף לפיתוח וקידום עסקים, לניהול ולשיווק)

לגוגל יש דרישות

מי שעומד בהן זוכה בתמורה לקידום. לשם כך עומדים לצידי פאנל של מומחים מנוסים ומבינים בתחום. הן באפיון אתרים, הן בכתיבה שיווקית מקדמת והן בבניית אתרים חכמים.

המטרה להגיע ליותר גולשים

כאן החכמה היא לבחור אסטרטגיה עיסקית – שיווקית הנכונה. לא ארחיב על התהליך אלא על התוצאה: המסרים השיווקיים שלך יגיע להרבה יותר גולשים רלוונטיים, וקהלי מטרה שהמתחרים שלך לא יודעים כלל על קיומם.

המטרה להוציא יותר מכל שקל

היכן להשקיע את מאמצי ותקציב השיווק? דף נחיתה? פרסום בבאנרים? בניית אתר? איזה ערוץ יניב לך יותר תמורה? מודלים כלכליים, תיעדוף הוצאות, ייעוץ שיווקי הם דברים שאני עושה בהצלחה כבר יותר מ-30 שנים.

כול זה רק על קצה המזלג, בכל הנוגע לתחום שיווק באינטרנט ולתרומתי לקידום העסק שלך בזירה הכל כך מרכזית ודינמית. ולכן, בין אם מדובר בעסק בהקמה שמעוניין לעשות את הדברים נכון כבר מהצעד הראשון, ובין אם מדובר בעסק שכבר צבר קילומטרז' אבל שם לו למטרה לקבל מהזירה האינטרנטית יותר.

אני מביאה איתי לעבודה המשותפת שלנו

   • ניסיון, ניסיון, ו…עוד ניסיון – במהלך יותר מ-30 שנותי ה'עסקיות' המומחיות שלי בייעוץ אסטרטגי, ניהול השיווק ופיתוח עסקי של עשרות עסקים בהקמה, עסקים קטנים ובינוניים וארגונים חברתיים.
   • ידע, ידע, ו… עוד ידע –  אל הניסיון המעשי המגוון מצטרפים תואר שני במנהל עסקים (התמחות ביזמות עסקית ובניהול השיווק) ותואר ראשון בכלכלה וניהול אתם אני מגיעה לכל משימת שיווק באינטרנט.
   • הבנה, הבנה, ו…עוד הבנה –  אני מבינה היטב את הצורך להתחשב בלו"ז ותקציב.  לכן, כדי להקל עליך אני מציעה לך את תוכנית פורום המנהלים במהלכה, אחד על אחד, נגבש תוכנית עסקית כולל תוכנית שיווק באינטרנט ישימה ומותאמת בול ליכולות כספיות ולצרכי העסק

אם הגעת עד לכאן כדאי לך להעיף מבט גם בתכנים הבאים:

  1. תוכנית עסקית זה לא מסמך מגירה שמתאים לכל עסק. בניית תוכנית עסקית נועדה להביא לך יותר לקוחות, עסקאות והכנסות בהתאמה לענף בו…להסבר מלא…
  2. מיתוג עסקי זהות מוכרת לקהלי מטרה , בידול על פני מהמתחרים ועידוד הצרכן להעדיף לקנות ממך מתוך מוכנות לשלם יותר, זו מטרתו של המיתוג… להסבר מלא…
  3. ייעוץ שיווקי התחרות רק גוברת ומחריפה. מאידך, הצרכן נהנה מזמינות מידע שמסייעת לו לבחור עם מי כדאי לו יותר לעבוד. זה המקום בו הייעוץ השיווקי…להסבר מלא…
  4. ייעוץ אסטרטגי עסק שפועל נכון מגדיר לעצמו מטרות ויעדים. זה לכאורה החלק הקל. לכאורה! בחירת האסטרטגיה – הדרך להשגת היעדים – כבר דורשת…להסבר מלא…
Call Now Buttonאפשר להתקשר! דילוג לתוכן