מיתוג עסקי

מיתוג עסקי מדויק יגרום לעסק שלך לבלוט בים של מתחרים.

תהליך מיתוג עסקי פוגש ומקדם את העסק שלך בשלושה צמתים, בניית זהות, יצירת בידול ויצירת ביקוש.

תהליך מיתוג עסקי בונה זהות מוכרת לקהלי מטרה, יוצר בידול מהמתחרים ומעודד את הצרכן להעדיף את המוצר מתוך מוכנות לשלם יותר. אנחנו מוכנים לשלם יותר על מיתוג עסקי מוכר, למשל מותג נעלי ספורט כמו נייק, למרות שהוא מיוצר במזרח הרחוק. אגב, גם החיקוי של נייק מיוצר שם. אם ברצונך ליהנות גם מפירות מיתוג עסקי – תחום המומחיות שלי – אני מזמינה אותך להתקשר. נוכל לעשות את זה בשני ערוצים:

גיבוש אסטרטגיית מיתוג

אני אלווה ואייעץ לאורך תהליך מיתוג העסק שלך. בין אם מדובר במיתוג בפעם הראשונה ובין אם מיתוג מחדש. העבודה כוללת אפיון הסביבה התחרותית של המותג או העסק. זיהוי היתרונות היחסיים של המותג מול מתחריו. הגדרת אסטרטגיית המיתוג המומלצת וליווי עד ההוצאה לפועל. כלומר: כתיבת בריף קונספט ומשוב לעבודת הקריאייטיב שמבצע את המיתוג – בחירת צבעים, לוגו שפה עיצובית.

מישהי לחשוב איתה על מיתוג

אין כמו מומחה חיצוני שיראה את הדברים 'מלמעלה' בצורה אובייקטיבית ללא מעורבות רגשית. חשיבה משותפת עם אשת מקצוע מיומנת בצמתים חשובים, תורמת ומקדמת עסקים בכלל ומיתוג עסקי בפרט, במפגשי חשיבה ועבודה משותפת.

איזה ערך מוסף אני מביאה איתי לתהליך בניית המיתוג העסקי שלך?

נתחיל ביותר מ-30 שנות ניסיון מעשי בתחום המיתוג, השיווק ופיתוח עסקים. במסגרתו ליוויתי תהליכי בנייה ותחזוקה של מותגים רבים, במגוון שווקים וענפים. אל הניסיון המעשי בשטח מצטרף ידע אקדמי שכולל: תואר שני במנהל עסקים (התמחות ביזמות עסקית ובניהול השיווק) ותואר ראשון בכלכלה וניהול.

ערך נוסף הוא יתרון "הבורות" אני רואה ובוחנת את הנתונים  כפי שלקוח פוטנציאלי בוחן את בית העסק, מוצריו ושירותיו. הודות לאובייקטיביות שלי, אוכל להיות לעזר רב, בתחום ניהול השיווק בכלל והמיתוג בפרט.

וערך מוסף אחרון חביב. עלויות. כל השירותים ניתנים בשיטת מיקור חוץ כך שאין יחסי עובד מעביד. כך גם באפשרותך לקבוע את היקף השירות וקצב ההתקדמות הכל על פי תקציב קיים ובהתאמה לצרכי העסק.

Photo by Rupert Briton

מרבית הגולשים בדף זה עברו לדף: תוכנית עסקית.

Call Now Buttonאפשר להתקשר! דילוג לתוכן