מאמרים

Photo by Daniel McCullough

ייעוץ אסטרטגי - ורד עמיאל שטרנשוס

מה תורם ייעוץ אסטרטגי לעסק?

בניית אסטרטגיה עסקית או אפילו רק ייעוץ אסטרטגי לעסק הם המתכון הבטוח לקידום עסקים, על כך אין עוררין. העניין הוא שבעלי עסק מעטים מכירים ביתרון ובצורך של אסטרטגיה עסקית ועוד פחות יודעים איך עושים את זה.

קרא עוד »
ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים ורד עמיאל שטרנשוס

ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים

ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים – מי אמר שעסק קטן צריך ללקט את הפירורים שמשאירים עסקים גדולים שפועלים באותו שוק? היכנסו עכשיו לקבלת פרטים אודות שיווקי לעסקים קטנים.

קרא עוד »
צילום וידאו

מהי תרומת סרטון וידאו לשיווק העסק?

צילום וידאו לשיווק העסק הוא אחד הכלים המרכזיים במפגש שלך עם גולשים ולקוחות בזירה הדיגיטאלית. צרכנים מעדיפים לראות סרטון על פני קריאת תכנים. קביעה זו מקבלת חיזוקים מהנתון הבא: שילוב סרטון וידאו בדף…

קרא עוד »
אסטרטגיה שיווקית

אסטרטגיה שיווקית שוס מה זה אומר?

איך יודעים מה היא אסטרטגיה שיווקית טובה? ובכלל איך בוחנים תכנית אסטרטגית? מונחים מרכזיים וכלים להגדרת אסטרטגיה שיווקית טובה, ולניהולה באופן שוטף. המונח אסטרטגיה שאול

קרא עוד »

ייעוץ אסטרטגי למנהלים

נמצאים בתפקיד ניהולי וזקוקים להכוונה מקצועית ? ייעוץ אסטרטגי למנהלים על ידי ורד עמיאל שטרנשוס, יועצת בעלת ניסיון וידע רב אשר יסייעו לעסק שלכם להצליח.

קרא עוד »

יעוץ אסטרטגי לחברות – ורד עמיאל שטרנשוס

יש לך צורך בייעוץ אסטרטגי לחברות בתחומי הפיתוח העסקי והשיווק? טלפון אלי עוד היום יכול להיות רב ערך עבורך, קוראים לי ורד עמיאל שטרנשוס, ואני יועצת עסקית מומחית בתחומי פיתוח עסקים, מיתוג וניהול.

קרא עוד »
בניית תוכנית שיווק שנתית

בניית תוכנית שיווק שנתית

יש לך צורך בסיוע מקצועי עבור בניית תוכנית שיווק שנתית לעסק שלך ? כאן באתר שלי מידע רחב וטיפים שיוכלו לעזור לך לקבל החלטה בנושא בניית תכנית שיווק שנתית לעסק שלך.

קרא עוד »
Call Now Buttonאפשר להתקשר! דילוג לתוכן