יועצי שיווק

יועצי שיווק תפקידם לגרום ללקוחות להעדיף את העסק שלך על פני המתחרים​​

כמה משימות ותפקידים יושבים על הכתפיים שלך? יש לך תקציב להעסיק סמנכ"ל שיווק ? יועצת שיווקית Out Sourcing  הוא פתרון מעולה ובעל תרומה משמעותית לקידום עסקיך.

במיוחד על רקע התחרות הגוברת, זמינות המידע והקלות בה הצרכן יכול כיום לבחור עם מי כדאי לו יותר לעבוד. אני מביאה איתי יותר מ-30 שנות ניסיון מעשי בתחומים ייעוץ שיווקי, פיתוח עסקי, ניהול ושיווק. הייעוץ והליווי ניתן בשיטת מיקור חוץ. פורמט שנותן מענה מושלם לצרכי העסק, מבלי להיכנס להשקעה כבדה.

לבחירתך מספר מסלולי ייעוץ שיווקי:

ייעוץ שיווקי וליווי שוטף

כל נושא גיבוש אסטרטגיה שיווקית וניהול השיווק – עלי. אני מתפקדת כמנהלת השיווק של העסק שלך (ללא יחסי עובד מעביד). לוקחת על עצמי משימות כמו: גיבוש אסטרטגיה שיווקית. הוצאתה לפועל, כולל תפעול העבודה וניהול השיווק באופן שוטף.

ייעוץ שיווקי -משימות לטווח קצר

כמו למשל גיבוש תכנית שיווקית לנושא חדש, תחום חדש בעסק. כאן אני מסתכלת ובוחנת את הנושא מהזווית השיווקית שלו. מאפיינת קהלים קיימים, מזהה קהלי יעד חדשים, מנתחת את התנהגות הענף כולו, מתחרים ועוד… ובסופו של תהליך מגבשת עבורך אסטרטגיה שיווקית להשגת המטרה.

יועץ שיווק – טובים השניים מן האחד

ערוץ יעיל ומניב תוצאות מפתיעות לבעלי עסקים שמעוניינים לבצע תהליך של חשיבה משותפת עם יועצת שיווקית,  אשת מקצוע מיומנת. מומחית בעלת ניסיון מעשי רב, לשם קבלת החלטה מושכלת ובחירת דרך פעולה מנצחת.

יועץ שיווק – הגרסה המלאה

לבעלי עסקים שמעדיפים להקים עסק, לנהל עסק קיים, או לייצר את ה"פריצה הגדולה" באופן מסודר ומובנה שנשען על: בניית תוכנית עסקית, גיבוש אסטרטגיה עסקית ושיווקית, תקשורת שיווקית, בחירת ערוצי פרסום ושיווק האפקטיביים ביותר (כולל פרסום באינטרנט). בנוסף לתועלות מהייעוץ השיווקי, תוך כדי התהליך, תעמיק ההיכרות שלך עם הצרכנים, הענף והמגמות. למעשה, מעבר לפיתוח עסקי נבנה בעבורך ארגז כלי עבודה שיווקית לשימוש עצמאי גם בהמשך.

יש הרבה יועצי שיווק, מה המיוחד בי?

לא מתביישת ללבוש בגדי עבודה

במקום להתאים את העסק שלך למודלים קיימים בניהול ובשיווק, אני מתאימה את המודלים לעסק שלך. לשם כך, אני עולה על בגדי עבודה ויוצאת להפוך כל אבן "בשטח". לומדת את הענף, את המתחרים, את קהלי היעד וכל נושא אחר שתומך בגיבוש אסטרטגיה שיווקית קולעת.

משלבת ניסיון מעשי וידע אקדמי

אל התואר הראשון בכלכלה וניהול, תואר שני במנהל עסקים (התמחות ביזמות עסקית ובניהול השיווק) מצטרף ניסיון מעשי עשיר ב: ניהול חברות, ייעוץ אסטרטגי וניהול השיווק של עשרות עסקים.

יש לך כתובת זמינה בשוטף

להתייעץ, להתכוון, לעשות סדר ולייצר פוקוס. אני לשירותך גם כדי לענות לשאלה כמו גם ללוות באופן מעשי. תפקידי לחדש ולהביא את הלא שיגרתי, לאתר את הערוץ שפורץ דרך. אני לצידך כדי להתמודד יחד עם דילמות ולנהל תהליכי חשיבה יצירתית, משותפת, שמובילים לפתרונות ישימים.

דילוג לתוכן