ייעוץ אסטרטגי

ייעוץ אסטרטגי עבור פיתוח עסקי, ניהול ושיווק עוסק ביעילות – הגדרת מטרות העסק והשגתן, במינימום תקציב.

"כשאדם אינו יודע מהו הנמל שאליו הוא רוצה להגיע, כל רוח לכל כיוון שהוא תהיה הרוח הלא נכונה". ייעוץ אסטרטגי בא לחסוך ממך 'שייט' עקר, יקר, ללא כיוון ותועלת בים העסקים התחרותי.

לכאורה, הגדרת מטרות העסק לטווח ארוך – "אני רוצה לפתח ולהרחיב את עסקי" – הן עניין טריביאלי. האסטרטגיה, כלומר הדרך להשגת המטרות, היא כבר עניין מורכב יותר. יש מגוון אסטרטגיות עסקיות, אז איך בוחרים את המועדפת והמתאימה? ונניח שנבחרה אסטרטגיה, האם לארגון יש בכלל את הכלים ליישם אותה? ייעוץ אסטרטגי בתחומים פיתוח עסקי, ניהול ושיווק מספקים את התשובות לשאלות אלה ועוד רבות אחרות.

מתי צריך יועץ אסטרטגי?

ברוב העסקים, במודע או שלא במודע, מקיימים חשיבה אסטרטגית פעמיים: פעם אחת – בעת הקמת עסק חדש, פעם שנייה – כאשר העסקים מאותתים האטה או עצירה. בגלל כניסת מתחרים. שינוי בהתנהגות צרכנים, פיתוח טכנולוגי שמייתר את העסק ומוצריו מתוכן ועוד.

איך מקיימים חשיבה אסטרטגית 

מה צריך לעשות כדי לצאת מהתהליך ממוקדי מטרה? איזה כלים ונתונים צריך להניח על השולחן כדי לדעת להרכיב את הפאזל? ואם זה עסק של אדם אחד (50% מהעסקים בישראל הם של עצמאי בודד) עם מי תתקיים החשיבה? בדיוק בשביל זה אני כאן. יחד איתי מגיעות לתהליך יותר מ-30 שנות ניסיון בייעוץ אסטרטגי, פיתוח עסקי, ניהול ושיווק.

למה דווקא אני? מה התועלת לעסק שלך?

   • אני יודעת על בשרי מה זה לנהל עסק
    הניסיון הרב עליו כבר דיברתי נבנה הן מידע אקדמי (תואר שני במנהל עסקים עם התמחות ביזמות עסקית ובניהול השיווק. תואר ראשון בכלכלה וניהול), והן מקילומטרז' ארוך בניהול חברות של עשרות עובדים, ייעוץ אסטרטגי פיתוח עסקים ניהול ושיווק. במהלך השנים עסקתי בקידום עשרות רבות של עסקים קטנים ובינוניים.
   • יש לך מישהי לרוץ איתה קדימה
    מי כמוך לדעת ולחוש את הצורך של בעל עסק להתייעץ עם בר-סמכא. רק לשאול שאלה, "מישהי" שתביא את החדש, המיוחד, הלא תבניתי – יועצת שתשלים ותעצים אותך. כתובת זמינה להתלבטויות והתמודדות עם דילמות, חשיבת יצירתית משותפת ו… מציאת פתרונות ישימים.
   • יועצת אסטרטגית ש"מפשילה שרוולים"
    רוצה לומר, אני לא מסתפקת בכתיבת תכניות עסקיות ושיווקיות ויאללה, קדימה, צא לדרך. אני איתך, בשבילך, מפשילה שרוולים ויוצאת לעבודה. חוקרת את השטח לפני שאני מגבשת את האסטרטגיה העסקית ומוצאת את הדרכים לעקוף את המתחרים. לאחר גיבוש התכנית אני איתך בביצוע ובבחינת התוצאות.
   • איך שנוח לך ובתקציב קיים "כמה זה עולה לי?" ובכן, לא אציין מספרים, אבל כדי להתאים את עצמי ליכולות תקציביות אני פורסת בפניך מגוון מסלולי עבודה משותפת, בשיטת מיקור חוץ ובהתאמה מוחלטת לצרכי העסק: ייעוץ אסטרטגי לפי שעות, ניהול שיווק מלא, חלקי, רק בניית תוכנית עסקית, אימון עסקי, טיפול נקודתי.

ורד עמיאל שטרנשוס ייעוץ עסקי – מומחית לפיתוח עסקים ניהול ושיווק

מרבית הגולשים בדף זה עברו לדף: תוכנית עסקית. אסטרטגיה עסקית

Call Now Buttonאפשר להתקשר! דילוג לתוכן