ייעוץ אסטרטגי למנהלים

מדוע צריך ייעוץ אסטרטגי למנהלים ?

גדולתו של מנהל טוב מתבטאת בהכרה בחסרונותיו וחולשותיו, והאצלת סמכויות בתחומים בהם הוא פחות חזק.

ייעוץ אסטרטגי למנהלים מסייע למנהל לקבוע את יעדיו של העסק ואת הדרכים להשגת יעדים אלו, כל זאת כמובן תוך חשיבה כלכלית על רווחי העסק. מנהלים רבים לעתים מתקשים להביט על מצב העסק אותו הם מנהלים באופן אובייקטיבי. ולעתים רבות זקוקים לסיוע של איש מקצוע חיצוני לעסק. בין אם מדובר בעסק חדש אשר נמצא בשלבי הקמה, עסק קטן בשלב הצמיחה או עסק ותיק בשלב הבגרות ומתמודד עם אתגרים בתחום מסלולי צמיחה.

מי פונה ליעוץ?

 לעתים רבות, במיוחד בעסקים קטנים, מנהל העסק הוא גם בעל העסק וגם איש המקצוע – קוראים לזה SOHO ((Small office Home office. נניח ומדובר במעצב גרפי פנטסטי, העובדה שהוא אחד מהטובים ביותר בארץ, איננה אומרת שיש לו בהכרח כישורים ויכולות לנהל נכון עסק ולהוביל אותו להצלחה.

פעמים רבות אנשים חושבים כי מספיק להם להיות מצוינים בתחום מסוים בכדי להצליח, אך ניהול נכון של עסק הוא הרבה מעבר לכך. לשם ניהול נכון ורווחי של עסק דרושה חשיבה עסקית וכלכלית אשר לא לכל אחד יש, ולכן רבים פונים לקבלת ייעוץ אסטרטגי למנהלים מחברה חיצונית. חברה חיצונית עם מומחיות וניסיון בתחום הפיתוח העסקי והשיווק תדע לסייע לכם למקסם את הפוטנציאל הכלכלי והעסקי של החברה. 

למה לבחור אותי כיועצת האסטרטגית שלכם?

 הניסיון והידע שלי בתחום הייעוץ העסקי יסייעו לך בעל העסק ליצור הרגלי עבודה חדשים ויקנו לך הרגלי התנהלות עסקית נכונה. אני אשמח להעמיד לרשותך את הידע שצברתי במהלך יעוץ לעסקים קטנים וגדולים. לאחר שיחת התאמה קצרה אוכל לדעת עם יש לי את היכולת לסייע לך.

מחפשים חברה חיצונית המספקת שירותי ייעוץ אסטרטגי למנהלים בכל התחומים ?

טלפון אלי עוד היום יכול להיות רב ערך עבורך 

קוראים לי ורד עמיאל שטרנשוס, ואני יועצת עסקית מומחית לפיתוח עסקים, ניהול ושיווק

Photo: Austin Distel

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן