פורום מנהלים

פורום מנהלים – כלי ממוקד להתמקצעות, התייעלות, והגדלת הרווחיות.

מקובל לחשוב שפורום מנהלים הוא כנס של כמה שעות עם כיבוד והרצאות. לא אצלי.

פורום מנהלים בהדרכתי הוא סדנה בת ששה מפגשים לבעלי עסקים מתחומי עיסוק מגוונים (לא מתחרים). במהלכה, כולם מקבלים כלי עבודה כמו: איך מגבשים אסטרטגיה עסקית, איך בונים תקשורת שיווקית מקדמת עסקים, ניהול השיווק, ועוד. קשת מגוונת של כלים ישימים, אותם לומדים ומתרגלים במסגרת פורום מנהלים.

והדובדבן?

כל משתתף יגבש בהנחייתי תוכנית עסקית שיווקית שנתית לעסק שלו, איתה יצא מהסדנה כצידה לדרך. ויש עוד יתרונות לפורום המנהלים, חשובים לא פחות:

    • מתי בפעם האחרונה ישבת עם מנהלים ובעלי עסקים שהיו מוכנים לשתף אותך בכל מה שקורה בעסק שלהם, כדי ללמוד מטעויות או כדי לאמץ מהלכים חכמים?
    • מתי בפעם האחרונה עמדה לצידך מומחית בניהול ושיווק, פיתוח עסקי ומיתוג כדי לבנות לך תוכנית עסקית ולצייד אותך בארגז כלי ניהול שיווקי/עסקי?
    • האם אי פעם מישהו הציע לך חבילה כל כך ממוקדת עסקים, עשירה ומגוונת בכל כך הרבה ידע מעשי על בסיס ניסיון של יותר מ-30 שנים בניהול, שיווק ומיתוג?
    • האם שאלת את עצמך: "כמה זה יעלה לי?" אני מניחה שהמחשבה הזו עלתה וצפה. ובכן גם כאן צפויה לך הפתעה לטובה כמובן, אבל לשם כך…

היתרונות שאני מביאה איתי למפגשי פורום המנהלים:

הרקע המעשי

כשכירה ניהלתי חברות של עשרות עובדים כך שאני מכירה היטב את המשימות, האתגרים, הבעיות, הפתרונות. חוויתי על בשרי רגעי "בדידות המנכ"ל". כעצמאית,  אני עוסקת במתן ייעוץ אסטרטגי, ניהול, שיווק ופיתוח עסקי של עשרות עסקים קטנים ובינוניים, עסקים בהקמה וארגונים חברתיים.

הרקע האקדמי

אני מגיעה לסדנת יזמות עסקית (פורום המנהלים) עם תואר שני במנהל עסקים (התמחות ביזמות עסקית ובניהול השיווק) ותואר ראשון בכלכלה וניהול.

הרקע בהנחיה

בנוסף לאמור לעי"ל אני מלמדת, מנחה ומרצה בכל הנושאים האמורים. במרכז הבינתחומי הרצליה לימדתי שיווק ופרסום. באוניברסיטה הפתוחה הייתי המנהלת המקצועית ומרצה במסלול ייחודי לשיווק דיגיטלי. אני מקיימת הרצאות בפורומים עסקיים ו… בקיצור – חיית שיווק ופיתוח עסקי.

הליווי העסקי

לא פחות חשוב מהפורום עצמו היא האפשרות לליווי עסקי לאחריו. אנחנו נקיים פגישות עבודה ממוקדות, אחד על אחד,  בעניינים כמו: יישום התוכנית העסקית שבנינו בעבורך יחד. חשיבה משותפת, פתרון דילמות או בעיות שצצו על הדרך. כוונון ומיקוד מהלכים, בהתאם לתוכנית ולכל נושא אחר שיעלה על השולחן.

Call Now Buttonאפשר להתקשר! דילוג לתוכן