יזמות עסקית

יזמות עסקית – 24 שעות והכל יראה אחרת, לטובה כמובן.

סדנת יזמות עסקית (ששה מפגשים X ארבע שעות), וכל התנהלות העסק תיראה אחרת לגמרי.

כל משתתף בסדנת יזמות עסקית (נקראת גם – פורום מנהלים) יוצא ממנה כאשר בידיו תוכנית עסקית – שיווקית לשנה קדימה. ובנוסף: מודלים עסקיים וקשת רחבה ומגוונת של כלי עבודה לגיבוש אסטרטגיה שיווקית ועסקית פורצות דרך לפיתוח עסקי ממוקד. לניהול השיווק, לשיווק חכם באינטרנט ועוד. סדנת יזמות עסקית היא כלי מעולה למגוון מצבים:

עסקים בהקמה שרוצים להתחיל ברגל ימין

במקום לעשות את הטעויות שכל עסק בתחילת דרכו עושה וזה קורה מבלי לדעת כלל ורק מכוונות טובות. לשלם שכר לימוד יקר – סדנת יזמות עסקית תצייד אותך במטען ניהולי ושיווקי  כולל תוכנית עסקית – שיווקית לשנה קדימה. לזה אני קוראת פתיחה ברגל ימין.

עסקים שרוצים לגייס משקיעים

כדי שמשקיע יפתח את הארנק, הוא ירצה לראות תוכנית עסקית, אסטרטגיה שיווקית ומהלכי פיתוח עסקי מתוכננים. בנוסף, משקיע ירצה להבין שעומד מולו בעל עסק שמכיר את היטב את הענף בו הוא פועל. שבוצע מיפוי מתחרים, זיהוי קהלים, אפיון התנהגות לקוחות… כל הנושאים בהם נעסוק בסדנה.

פיתוח והרחבת העסק

היא שאיפה של מרבית בעלי העסקים, אבל לשם כך צריך לדעת למפות את הענף. למצוא את הערוץ עוקף מתחרים, לזהות קהלי יעד חדשים ועוד מגוון פעולות שמובילות לקבלת החלטות נכונות וברות ביצוע. איך מרחיבים עסק? ע"י פיתוח מוצר חדש? שיפור את מערך השירות? התמקדות בפרסום באינטרנט? ואם כן אז מה עדיף? פרסום ממומן, בניית אתר, רשתות חברתיות? אמרנו, 24 שעות ויש לך רבות מהתשובות.

לעשות סוף סוף סדר

עסקים מתאפיינים בעבודה על פי שיטת "כיבוי השריפות" כי למציאות היומיומית יש דרכים משלה לשבש לך תכנונים ולוחות זמנים. מה לעשות, יש לך רק שתי ידיים ועשרים וארבע שעות ביממה. סדנת יזמות עסקית עושה לך סדר. תיעדוף משימות, חלוקת זמנים נכונה, השקעת תקציבים מושכלת על פי מודל עסקי ברור וכפועל יוצא, מייצרת לך זמן יקר שתמיד נמצא בחסר.

מה אומרים אלה שכבר השתתפו בסדנה?

כרמי איתן קופירייטר

ורד, כמה מילים מחמיאות על התהליך איתך:  
אני מגיע מהתחום שמשיק לתחומי עיסוקה של ורד כך שהנושאים והמושגים המקצועיים לא זרים לי. ועדיין… כשיושבת למולך תותחית חדה, ממוקדת, יודעת, ובעלת נסיון כמוך כל מפגש הוא "תדלוק" באוקטן גבוה לשם ניהול תקין ופיתוח עסקי.
התוצאות בשטח
בתום הסדנה המשכנו בליווי עסקי. פשוט חובה לכל בעל עסק – לעצור פעם בחודש ולהעביר את העסק שלו ואת המהלכים שהוא מבצע ב"שיקוף" של ורד.

למעוניינים המלצה מעבר לכתוב הנה המייל אישי שלי: [email protected]

אורלי שפיץ רואת חשבון

מזמן לא השתתפתי בסדנה כל כך מקצועית:   
סדנת היזמות העסקית היתה מקצועית וממוקדת בתכנים השיווקים. בתום כל מפגש ניתנה עבודה להכנה עצמית שהתהוותה שלב אחר שלב לתוכנית עסקית. ורד ייעצה, הנחתה, לימדה, עזרה בצמתי התלבטויות עסקיות שעלו והובילה את המשתתפים ליעדים שהוגדרו בתחילת הדרך.

התוצאות בסיום הסדנה  
כמו שהמלצת אחרי ניתוח הנתונים, הופק כנס ללקוחות המשרד שיצר תהודה מדהימה, חיזק נאמנות והרחיב פעילות.

מייל שלי להמלצות [email protected]

סמדר כץ ציירת

מי היה מאמין שב-24 שעות אפשר לעשות כזה סדר
ורד, הפנו אותי אליך כי הייתי צריכה יד מנחה שתעשה לי סדר וארגון מחדש של תחומי העסק ומקורות ההכנסה השונים, תכנון שנתי פיננסי, תכנון שנתי של השיווק.

התהליך היה פשוט מאלף:
נפגשנו אחת לשבועיים, ל-6 פגישות עבודה אינטנסיביות, בהן ניתחנו את מצב העסק בעזרת הכלים שלמדתי ממך. הסקנו מסקנות והכנו יחד תכנית עבודה לשנה הקרובה. התהליך היה יסודי ומובנה, מקצועי ומעמיק. לא רק שעשית לי סדר אלא אף ציידת אותי בכלים מצוינים לשיווק נכון.

ניתן לפנות לאימייל שלי כדי לקבל המלצה: [email protected]

אז מי אני?

נעים להכיר, שמי ורד עמיאל שטרנשוס מומחית לפיתוח עסקי, ניהול ושיווק. בעלת תואר שני במנהל עסקים (התמחות ביזמות עסקית וניהול השיווק) ותואר ראשון בכלכלה וניהול. ותק של יותר מ-30 שנים בניהול חברות המעסיקות עשרות עובדים. תפקידי סמנכ"ל ומנכ"ל במשרדי הפרסום המובילים והגדולים בישראל. במהלך השנים הייתי מרצה במרכז הבינתחומי הרצליה ובאוניברסיטה הפתוחה. משנת 2007 עוסקת במתן ייעוץ אסטרטגי, ניהול, שיווק ופיתוח עסקי של עשרות עסקים קטנים ובינוניים, עסקים בהקמה וארגונים חברתיים.

נושאים נוספים שאני ממליצה לך לקרוא באתר בהקשר של יזמות עסקית

  • תוכנית עסקית תוכנית עסקית, זה לא מסמך מגירה שמתאים לכל עסק. בניית תוכנית עסקית נועדה להביא לך יותר לקוחות, עסקאות והכנסות בהתאמה לענף בו…להסבר מלא…
  • מיתוג עסקי זהות מוכרת לקהלי מטרה , בידול על פני מהמתחרים ועידוד הצרכן להעדיף לקנות ממך מתוך מוכנות לשלם יותר, זו מטרתו של המיתוג…
   להסבר מלא…
  • ייעוץ שיווקי התחרות רק גוברת ומחריפה. מאידך, הצרכן נהנה מזמינות מידע שמסייעת לו לבחור עם מי כדאי לו יותר לעבוד. זה המקום בו הייעוץ השיווקי…
   להסבר מלא…
  • ייעוץ אסטרטגי עסק שפועל נכון מגדיר לעצמו מטרות ויעדים. זה לכאורה החלק הקל. לכאורה! בחירת האסטרטגיה – הדרך להשגת היעדים – כבר דורשת…
   להסבר מלא…
  • אימון עסקי אם המטרה שלך היא להביא יותר לקוחות לעסק שלך – הגעת למקום הנכון. האימון העסקי שם את כובד משקלו על שיווק שמוביל לתוצאות העסקיות…
   להסבר מלא…
Call Now Buttonאפשר להתקשר! דילוג לתוכן