תוכנית עסקית לעסק קטן

בניית תוכנית עסקית לעסק קטן היא הדרך היעילה להישגים בעסקים.

תוכנית עסקית חכמה, נועדה להביא לך יותר לקוחות, עסקאות והכנסות.

כול תוכנית עסקית שאני מגבשת מבוססת על חקר הזירה הפנימית (העסק) ועל חקר הזירה החיצונית (הענף והתחרות). כול תוכנית עסקית שאני מגבשת נבנית בהתאמה:

   • לנתוני העסק: גודלו, המוצרים והשירותים שהוא מספק…
   • לענף בו הוא פועל, לעוצמת התחרות וסוג המתחרים, לחסמים בענף (כניסה יציאה ומעבר) ועוד.
   • לשוקאפיון קהלי היעד אליהם הוא פונה וזיהוי קהלים ושווקים חדשים.
   • למסלול הכסף – למודל הכלכלי של העסק וכיצד הוא ירוויח.
   • להגדרת יעדים ישימים וברי השגה בהתחשב בתקציב נתון.

תוכנית עסקית היא חובה לכל עסק

במיוחד בעולם העסקי כל כך דינמי ומתפתח בקצב מואץ. היום כבר אי אפשר לנהל ולקדם עסקים בלי תוכנית מסודרת וברורה. ולכן, בין אם מדובר בהקמת עסק חדש, בין יש לך עסק קיים שברצונך לקדם, להרחיב  ולפתח, ובין אם החלטת לעבוד לפי תוכנית עסקית אבל עדיין לא עשית דבר בעניין… שיחה טלפונית אלי אינה כרוכה בתשלום  וגם לא בהתחייבות מצידך ויכולים לצאת ממנה רק דברים טובים.

תוכנית עסקית לעסק קטן

זה הרבה יותר מ'רק' תוכנית: בתוצאתה, התוכנית העסקית היא מורה הדרך שלך להשגת היעדים שהגדרנו. יחד עם זאת, התהליך לא פחות חשוב, מלמד ומקנה לך כלים להמשיך בדרך זו לעוד שנים ארוכות בלעדי. הנה כמה יתרונות:

כל עסק היה שמח אם לצידו הייתה עומדת מומחית, בעלת תואר שני במנהל עסקים ותואר ראשון בכלכלה וניהול. ולא 'רק' בוגרת אקדמיה אלא גם בעלת ניסיון מעשי עשיר של יותר מ-30 שנים בניהול חברות, ייעוץ עסקי לעסקים קטנים, בניית תוכניות עסקיות, וניהול השיווק של עשרות עסקים.

כל עסק היה רוצה להחזיק בארגז מגוון של כלי עבודה ניהוליים. מודלים עסקיים, כלים לבניית בסיסי נתונים ועוד רבים אחרים כולם נועדו להכשיר אותך לבנות אסטרטגיה עסקית שיווקית. לדעת לזהות הזדמנויות, להגדיר יעדים עסקיים ולהשיגם.

כל עסק היה רוצה לקבל יותר. עסקים רבים משלמים הרבה כסף תמורת ייעוץ שיווקי ו/או ייעוץ אסטרטגי. במקרה שלנו, גיבוש אסטרטגיה עסקית שיווקית זה חלק מתהליך בניית תוכנית עסקית לעסק קטן ובכלל. כמו שאמרנו… לקבל יותר תמורת ההשקעה שלך.

ולסיום יש גם דובדבן קטן. כדי לוודא שהתכנית גם מיושמת כראוי קיים ערוץ הליווי העסקי. כאן נוכל לקבוע יחד את המתכונת המתאימה על פי הצורך והלו"ז שלך למפגשי עבודה משותפים על פי שעות, או פגישת עבודה אחת לתקופה (פעם בשבועיים, פעם בחודש פעם). תמיד טוב עין מקצועית ואובייקטיבית שתדע לזהות סטייה מהדרך, לתקן כיוונים, לנהל סיעור מוחות, ולפתור דילמות שצצות לאורך הדרך.

Call Now Buttonאפשר להתקשר! דילוג לתוכן