אימון עסקי

חיפשת אימון עסקי עם מאמנים עסקיים כשבעצם אולי דרוש לך ייעוץ שיווקי, מה ההבדל?

בעלי עסקים רבים מחפשים מנטור או מאמן עסקי לעבור איתו תהליך של אימון עסקי לעסקים קטנים עד גדולים.

במקרים רבים מתברר, במיוחד כשמדובר בעסקים בהקמה או בעסקים קטנים, שבעצם הצורך היה אימון עסקי עם מומחה שיווק, היינו, ייעוץ שיווקי, שיוביל לתנועה של לקוחות לעסק ולהגדלת הכנסות. במיוחד עם הייעוץ השיווקי נעשה על ידי, מומחית שיווק המלווה עסקים החל מבניית תוכנית עסקית, ממשיכה יחד איתך בתהליך של ליווי עסקי, ותמיד… אבל תמיד, מהווה כתובת מעולה להתייעץ איתה בצמתים חשובים בציר התפתחות העסק שלך. והיתרונות רבים.

היתרון הגדול מכולם שאני מציעה לך הוא השילוב.

שילוב של ידע מקצועי וניסיון מעשי בתהליך של אימון עסקי שיווקי לעסקים קטנים וגדולים. משלב ההקמה, דרך שלב הצמיחה ועד לקידום ופיתוח העסק כגורם מוביל בתחומו. ברמה האקדמית, אני מגיעה אליך עם תואר שני במנהל עסקים (התמחות ביזמות עסקית ובניהול השיווק) ותואר ראשון בכלכלה וניהול. מאחורי יותר מ-30 שנות ניסיון בפרסום, ניהול השיווק ופיתוח עסקי של עשרות עסקים קטנים ובינוניים, עסקים בהקמה וארגונים חברתיים.

מגוון ערוצי ההתקשרות רחב ומגוון:

ייעוץ וליווי שיווקי 

עסק נועד להיות רווחי, להביא פרנסה וכסף לבעליו. עסקים רבים נאלצים לצמצם עד למינימום את ה"מנוע השיווקי" בגלל תקציבים מוגבלים, ולכן, המהלך הנכון הוא דווקא להשקיע בייעוץ שיווקי במקום באימון עסקי (שכבודו במקומו מונח) כדי לייצר תנועה של לקוחות והכנסות. בשביל זה אני כאן.

תוכנית עסקית

במקרים רבים הייעוץ השיווקי שמתבסס על מיפוי מתחרים, אפיון יתרונות, יכולות וגם חולשות העסק, זיהוי הזדמנויות, איתור קהלי מטרה נוספים… ועוד מגוון פעולות – המסקנה המתבקשת שיש צורך לבנות תוכנית עסקית. תוכנית פעולה לשנה שלמה שמגדירה יעדים ודרכים ישימות להשגתן.

ייעוץ וליווי עסקי 

בניית תוכנית עסקית או אסטרטגיה שיווקית אינה שגר ושכח, ממש לא. צריך לעבוד ולהוציא את התכנית אל הפועל. אני כאן כדי להעניק לך ליווי עסקי כדי לוודא שהתכנית יוצאת אל הפועל. כאן נוכל לקבוע את המסלול המשותף על פי שעות, או פגישת עבודה אחת לתקופה (פעם בשבועיים, פעם בחודש פעם ברבעון…).

בקשר לאימון עסקי לעסקים קטנים או גדולים וייעוץ שיווקי אני ממליצה לך לעיין בנושאים הבאים :

    • מיתוג עסקי זהות מוכרת לקהלי מטרה , בידול על פני מהמתחרים ועידוד הצרכן להעדיף לקנות ממך מתוך מוכנות לשלם יותר, זו מטרתו של המיתוג…להסבר מלא…
    • יזמות עסקית הסדנה ליזמות עסקית הינה תהליך מובנה בן ששה מפגשים בני כארבע שעות במהלכם נטפל יחד בהתנהלות הכלכלית, בשיווק, בפיתוח וצמיחת העסק… להסבר מלא…

מרבית הגולשים בדף זה עברו לדף: תוכנית עסקית.

Call Now Buttonאפשר להתקשר! דילוג לתוכן